top of page
Ödeme ve Teslimat

Türkiye'nin herhangi bir şehrine Yurtici Kargo üzerinden teslimat yapılmaktadır.

Kurye, paketi belirtilen adrese getirir. Ancak ziyaret sırasında kimse paketi alamazsa, en yakın postanede 5 gün boyunca saklanır.

Bir paket gönderirken, size paketinizin nerede olduğunu artık kendi başınıza görebileceğiniz bir izleme kodu sağlıyoruz.
Herhangi bir sorununuz olursa bizi arayın, her şeyi çözelim!

 

Ödeme web sitesi üzerinden online olarak yapılır.

Kapıda ödeme geçici olarak yapılamamaktadır. Başka bir şekilde ödeme yapmak için lütfen sohbetimize, WhatsApp'a yazın veya arayın. Senin için yapabileceğimizin en iyisini yapacağız!


700TL ve üzeri siparişlerde teslimat ÜCRETSİZDİR.

Iade

Malların iadesi, satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde mümkündür. Para iadesi yalnızca şu durumlarda mümkündür: fotoğraf ve video onayında fabrika hatası varsa; ürün web sitesinde sipariş edilen ürüne karşılık gelmiyor (miktar, ad, konfigürasyon veya ambalaj açısından); ürün kullanılmamış ve herhangi bir kullanım izi içermiyor.

 

Kodi Company'nin iç politikasının şartlarına göre, ürünü açtıktan hemen sonra bir fabrika hatası bulunursa (örneğin, şişenin içinde fırça olmaması veya hasar).

Ürün, Alıcı tarafından tekrar tekrar kullanıldıktan sonra uygun olmayan bir durumda test için gelirse, Kodi Company ödemeyi iade etmeme hakkını (dış incelemeden sonra) saklı tutar.

 

Tüm Kodi cihazları 3 ila 6 ay garantilidir. Garanti, cihazın satın alındığı tarihten itibaren geçerlidir. Cihazla ilgili herhangi bir sorununuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin. Garanti hala geçerliyse, cihazı incelemeye alırız.
Paket tamamlanmalıdır. Alıcının kusurundan kaynaklanan arıza durumunda para iade edilmez ve masrafları alıcıya ait olmak üzere onarım gerçekleştirilir.

Bir iade kaydetmek için, sizin için uygun olan herhangi bir şekilde bizimle iletişime geçin.

Ana Sayfa

bottom of page