top of page

Hakkımızda


KODI PROFESSIONAL, tırnak malzemeleri, kalıcı makyaj malzemeleri ve dekoratif kozmetikler ile çalışmak için profesyonel kozmetikler geliştiren, üreten ve satan bir Ukrayna şirketidir. 

2005 yılından beri sadece Ukrayna'da değil, tüm BDT ülkelerinde ve çoğu Avrupa ülkesinde aktif olarak faaliyet göstermektedir: Almanya, Polonya, Kıbrıs, Yunanistan, İsveç, vb. İlk şirketlerden biridir BDT'de manikür ve tırnak uzatma malzemeleri ile çalışma üzerine. 

 

Kodi Professional ürünlerinin üretimi dünyanın en iyi fabrikalarının 148'inde yer almaktadır. Tırnak estetiğine yönelik tüm malzemeler ABD, Almanya, Çin ve Letonya'da üretilmektedir. Ukrayna'da ürünler paketleniyor. Kalıcı makyaj malzemeleri - Kore, Polonya ve Letonya'da üretilmiştir. Kaş ve kirpik malzemeleri - Avusturya, Kore, Singapur, Vietnam, Hindistan'da üretilmiştir.

Piyasadaki yılların sayısı sadece müşterilerimizin profesyonellik ve güven düzeyini doğrulamaktadır.


Tüm malzemeler, zanaatkarların ihtiyaçlarına göre en kaliteli malzemelerden özel formüllere göre üretilir, bu da ürünlerimizin benzersizliği anlamına gelir. Kompozisyonlar yıldan yıla geliştirilmekte ve müşterilerimizin yüksek kaliteli ve güvenli çalışması için yeni araçlar yaratılmaktadır.  Tüm ürünler uluslararası kalite belgelerine sahiptir. Kalitemiz itibarımızdır (ISO certified).

Bu nedenle sorularınızı yanıtlamak ve ürünler hakkında tavsiyelerde bulunmak için 7/24 hazırız. Sorunlar ortaya çıktığında, onları çözmeye her zaman hazırız.

 

Ne yazık ki, popülerlik çok sayıda sahtekarlığa yol açtı! Bizden (veya temsilcilerimizden) olmayan  Türkiye topraklarında malzeme satın almak, müşterilerinizin sağlığını ve itibarınızı riske atarsınız!

KODI, büyük kozmetik fuarlarının, usta yarışmalarının ve güzellik yarışmalarının kurucusu ve ortağıdır.

bottom of page